5,865
edits
Line 163: | Line 163: | ||
|- | |- | ||
|[https://challonge.com/HirosumaSP_Pre Hirosuma SP #Pre]||December 9th, 2018||3rd||—||— | |[https://challonge.com/HirosumaSP_Pre Hirosuma SP #Pre]||December 9th, 2018||3rd||—||— | ||
|- | |||
|[https://challonge.com/hirosuma12 Hirosuma 12]||February 9th, 2019||2nd||—||— | |||
|} | |} | ||
edits