5,865
edits
Line 98: | Line 98: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Umebura SP 2}}||January 12th, 2019||33rd||—||— | |{{Trn|Umebura SP 2}}||January 12th, 2019||33rd||—||— | ||
|- | |||
|[https://smash.gg/tournament/1-sp-ueno-smash-ultimate-weekly-1/events/special-1on1-ultimate-singles/brackets/517447/885167 Ueno Smash Ultimate Weekly 1]||January 22nd, 2019||3rd||—||— | |||
|} | |} | ||
edits