5,865
edits
Line 193: | Line 193: | ||
|- | |- | ||
|[https://smash.gg/tournament/weekly-smash-party-18/events/special-1on1-ultimate-singles/brackets/483539/844949 WeeklySmashParty 018]||December 21st, 2018||17th||—||— | |[https://smash.gg/tournament/weekly-smash-party-18/events/special-1on1-ultimate-singles/brackets/483539/844949 WeeklySmashParty 018]||December 21st, 2018||17th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Umebura SP 2}}||January 12th, 2019||129th||—||— | |||
|- | |- | ||
|[https://smash.gg/tournament/weekly-smash-party-20/events/special-team-ultimate-doubles/brackets/510464/876671 WeeklySmashParty 020]||January 16th, 2019||—||9th||{{Sm|DoubleA}} | |[https://smash.gg/tournament/weekly-smash-party-20/events/special-team-ultimate-doubles/brackets/510464/876671 WeeklySmashParty 020]||January 16th, 2019||—||9th||{{Sm|DoubleA}} |
edits