9,346
edits
mNo edit summary |
(→Melee) |
||
Line 69: | Line 69: | ||
|- | |- | ||
|[[Valhalla]]||January 4th-8th, 2018||17th||7th||Stelzig | |[[Valhalla]]||January 4th-8th, 2018||17th||7th||Stelzig | ||
|- | |||
|{{Trn|Valhalla II}}||January 3rd-7th, 2019||25th||13th||Stelzig | |||
|} | |} | ||
edits