8,818
edits
SonicSpeed48 (talk | contribs) No edit summary |
SonicSpeed48 (talk | contribs) |
||
Line 610: | Line 610: | ||
|[[File:Richter SSBU.png|100x100px|link=Richter (SSBU)]] | |[[File:Richter SSBU.png|100x100px|link=Richter (SSBU)]] | ||
|style="text-align:left"|{{symbol|castlevania|24px}}{{uv|Castlevania}} | |style="text-align:left"|{{symbol|castlevania|24px}}{{uv|Castlevania}} | ||
|- | |||
|style="text-align:left"|<!--{{head|Joker|s=32x32px}}--> [[Joker]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|[[File:Joker artwork.png|100x100px|link=Joker (SSBU)]] | |||
|style="text-align:left"|{{symbol||20px}}{{uv|Persona}} | |||
|- | |- | ||
|style="text-align:left"|{{head|Mii Brawler|s=32x32px}} [[Mii|Mii Brawler]] | |style="text-align:left"|{{head|Mii Brawler|s=32x32px}} [[Mii|Mii Brawler]] | ||
Line 619: | Line 627: | ||
|style="text-align:left"|{{symbol|ssb|24px}}{{uv|Super Smash Bros.}} | |style="text-align:left"|{{symbol|ssb|24px}}{{uv|Super Smash Bros.}} | ||
|- | |- | ||
|style="text-align:left"|{{head|Mii Swordfighter | |style="text-align:left"|{{head|Mii Swordfighter|s=32x32px}} [[Mii|Mii Swordfighter]] | ||
| | | | ||
| | | | ||
Line 627: | Line 635: | ||
|style="text-align:left"|{{symbol|ssb|24px}}{{uv|Super Smash Bros.}} | |style="text-align:left"|{{symbol|ssb|24px}}{{uv|Super Smash Bros.}} | ||
|- | |- | ||
|style="text-align:left"|{{head|Mii Gunner | |style="text-align:left"|{{head|Mii Gunner|s=32x32px}} [[Mii|Mii Gunner]] | ||
| | | | ||
| | | |
edits