16,367
edits
Capstalker (talk | contribs) No edit summary |
(→Trivia) |
||
Line 206: | Line 206: | ||
|{{anchor|Wii Fit Trainer}}[[Wii Fit Trainer]] (Male) | |{{anchor|Wii Fit Trainer}}[[Wii Fit Trainer]] (Male) | ||
|''{{s|wikipedia|Wii Fit}}'' | |''{{s|wikipedia|Wii Fit}}'' | ||
|} | |||
==Series Order== | |||
{| class="wikitable sortable" | |||
|- | |||
! Number !! Name !! Series | |||
|- | |||
| 921 || [[Wii Fit Trainer]] (Female) || rowspan="11" |''Wii Fit Series'' | |||
|- | |||
| 922 || Wii Fit Trainer (Male) | |||
|- | |||
| 923 || [[Wii Balance Board]] | |||
|- | |||
| 924 || Pet | |||
|- | |||
| 925 || Jackknife | |||
|- | |||
| 926 || [[Deep Breathing]] | |||
|- | |||
| 927 || [[Sun Salutation]] | |||
|- | |||
| 928 || Tree | |||
|- | |||
| 929 || Dancer | |||
|- | |||
| 930 || Warrior | |||
|- | |||
| 931 || Arm & Leg Lift | |||
|} | |} | ||
edits