5,865
edits
Line 48: | Line 48: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Runback 2018}}||July 14th-15th, 2018||33rd||—||— | |{{Trn|Runback 2018}}||July 14th-15th, 2018||33rd||—||— | ||
|- | |||
|[https://smash.gg/tournament/5th-annual-psg-classic/events/super-smash-bros-melee/brackets/254198/567728 5th Annual PSG Classic]||August 2nd-3rd, 2018||17th||—||— | |||
|- | |- | ||
|{{Trn|EVO 2018}}||August 3rd-5th, 2018||65th||—||— | |{{Trn|EVO 2018}}||August 3rd-5th, 2018||65th||—||— |
edits