8,818
edits
SonicSpeed48 (talk | contribs) |
SonicSpeed48 (talk | contribs) |
||
Line 77: | Line 77: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|''Bayonetta''<br>(Artwork: ''Bayonetta 2'') | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|[[File:Jeanne.png|center|108x108px]] | |||
|[[Jeanne]] | |||
|Attack | |||
|Ace | |||
| | |||
| | |||
|Can Be Enhanced at Lv. 99 | |||
|''Bayonetta''<br>(Artwork: ''Bayonetta 2'') | |''Bayonetta''<br>(Artwork: ''Bayonetta 2'') | ||
| | | | ||
Line 118: | Line 131: | ||
|''Bayonetta 2'' | |''Bayonetta 2'' | ||
|colspan=4|Only available after leveling up the Rodin spirit | |colspan=4|Only available after leveling up the Rodin spirit | ||
|} | |} | ||
edits