835
edits
Ponyshment (talk | contribs) m (Proper terminology) |
Ponyshment (talk | contribs) (→Support Spirits: https://youtu.be/dLkI12o4OJ8?t=203) |
||
Line 96: | Line 96: | ||
|Ace | |Ace | ||
|Black Hole Equipped | |Black Hole Equipped | ||
|''Bayonetta 2'' | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|[[File:Luka.png|108px]] | |||
|Luka | |||
|Shield | |||
|Advanced | |||
| | |||
|''Bayonetta 2'' | |''Bayonetta 2'' | ||
| | | |
edits