5,865
edits
Line 114: | Line 114: | ||
!Place!!Crew!!Name!!Character!!Name!!Character!!Name!!Character!!Name!!Character!!Name!!Character!!Earnings | !Place!!Crew!!Name!!Character!!Name!!Character!!Name!!Character!!Name!!Character!!Name!!Character!!Earnings | ||
|- | |- | ||
|1st||'''browned cORYowns'''||{{Sm|Zain|USA}}||{{Head| | |1st||'''browned cORYowns'''||{{Sm|Zain|USA}}||{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}||{{Sm|lloD|USA}}||{{Head|Peach|g=SSBM|s=16px}}||{{Sm|Rishi|USA}}||{{Head|Marth|g=SSBM|s=16px}}||{{Sm|Junebug|USA}}||{{Head|Sheik|g=SSBM|s=16px}}{{Head|Captain Falcon|g=SSBM|s=16px}}||{{Sm|MilkMan|USA}}||{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}|| | ||
|- | |- | ||
|2nd||'''Idiot Dream Team'''||{{Sm|Kaeon|USA}}||{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}||{{Sm|Darktooth|USA}}||{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}||{{Sm|Animal|USA}}||{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}||{{Sm|nerd|p=New York|USA}}||||{{Sm|WiLD|USA}}|||| | |2nd||'''Idiot Dream Team'''||{{Sm|Kaeon|USA}}||{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}||{{Sm|Darktooth|USA}}||{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}||{{Sm|Animal|USA}}||{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}||{{Sm|nerd|p=New York|USA}}||{{Head|Falco|g=SSBM|s=16px}}||{{Sm|WiLD|USA}}||{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}|| | ||
|- | |||
|3rd||'''TEAM BIG DADDY'''||{{Sm|BIGDADDYGANON|USA}}||{{Head|Ganondorf|g=SSBM|s=16px}}||{{Sm|Qerb|USA}}||{{Head|Mr. Game & Watch|g=SSBM|s=16px}}||{{Sm|Cool Lime|USA}}||{{Head|Ice Climbers|g=SSBM|s=16px}}||{{Sm|Trif|Spain}}||{{Head|Peach|g=SSBM|s=16px}}||{{Sm|NY Joey|USA}}||{{Head|Falco|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|3rd||'''SBU TMG FALL '18 (I LOVE MY SEAWOLVES!!!!)'''||{{Sm|DrLobster|USA}}||{{Head|Sheik|g=SSBM|s=16px}}||{{Sm|Lana Del Krey|USA}}||{{Head|Peach|g=SSBM|s=16px}}||{{Sm|Baby Bird|USA}}||{{Head|Falco|g=SSBM|s=16px}}||{{Sm|Kitcatski|USA}}||{{Head|Marth|g=SSBM|s=16px}}||{{Sm|47|USA}}||{{Head|Marth|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|} | |} | ||
edits