9,346
edits
Line 178: | Line 178: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Heir 5}}||August 17th-19th, 2018||25th||—||— | |{{Trn|Heir 5}}||August 17th-19th, 2018||25th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|The Roast of Hugo Gonzalez}}||September 22nd, 2018||25th||4th||Lucky | |||
|} | |} | ||
edits