9,346
edits
Line 173: | Line 173: | ||
|- | |- | ||
|[https://smash.gg/tournament/show-me-your-moves-19/events/melee-singles/brackets/255579/569629 Show Me Your Moves 19]||September 1st, 2018||13th||1st||{{Sm|Absent Page}} | |[https://smash.gg/tournament/show-me-your-moves-19/events/melee-singles/brackets/255579/569629 Show Me Your Moves 19]||September 1st, 2018||13th||1st||{{Sm|Absent Page}} | ||
|- | |||
|{{Trn|The Roast of Hugo Gonzalez}}||September 22nd, 2018||9th||7th||{{Sm|Santiago}} | |||
|} | |} | ||
edits