9,346
edits
Line 474: | Line 474: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Shine 2018}}||August 24th-26th, 2018||5th||3rd||Shroomed | |{{Trn|Shine 2018}}||August 24th-26th, 2018||5th||3rd||Shroomed | ||
|- | |||
|{{Trn|The Roast of Hugo Gonzalez}}||September 22nd, 2018||1st||—||— | |||
|} | |} | ||
edits