8,334
edits
Line 162: | Line 162: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Smash 'N' Splash 4}}||June 1st-3rd, 2018||33rd||17th||KJH | |{{Trn|Smash 'N' Splash 4}}||June 1st-3rd, 2018||33rd||17th||KJH | ||
|- | |||
|{{Trn|Saints Gaming Live 2018}}||June 9th-10th, 2018||5th||4th||Beach | |||
|} | |} | ||
edits