4,860
edits
No edit summary |
Diamond444 (talk | contribs) |
||
Line 158: | Line 158: | ||
|- | |- | ||
|[[Frozen Phoenix 2018]]||March 17th-18th, 2018||17th||2nd||Techboy | |[[Frozen Phoenix 2018]]||March 17th-18th, 2018||17th||2nd||Techboy | ||
|- | |||
|{{trn|Smash 'N' Splash 4}}||June 1st-3rd, 2018||17th||3rd||Techboy | |||
|} | |} | ||
Line 209: | Line 211: | ||
|- | |- | ||
|[[Frozen Phoenix 2018]]||March 17th-18th, 2018||7th||2nd||{{Sm|Xtal}} | |[[Frozen Phoenix 2018]]||March 17th-18th, 2018||7th||2nd||{{Sm|Xtal}} | ||
|- | |||
|{{trn|Smash 'N' Splash 4}}||June 1st-3rd, 2018||65th||13th||Techboy | |||
|} | |} | ||
edits