4,860
edits
No edit summary |
Diamond444 (talk | contribs) |
||
Line 65: | Line 65: | ||
|- | |- | ||
|[[Frozen Phoenix 2018]]||March 17th-18th, 2018||13th||5th||{{Sm|Wyld}} | |[[Frozen Phoenix 2018]]||March 17th-18th, 2018||13th||5th||{{Sm|Wyld}} | ||
|- | |||
|{{trn|Smash 'N' Splash 4}}||June 1st-3rd, 2018||25th||13th||{{Sm|Tavi}} | |||
|} | |} | ||
edits