2,594
edits
m (→{{forwiiu}}) |
m (→{{forwiiu}}: Added Spring Fist) |
||
Line 210: | Line 210: | ||
|- | |- | ||
|[[Niconico Tokaigi 2018]]||February 10th-11th, 2018||5th||—||— | |[[Niconico Tokaigi 2018]]||February 10th-11th, 2018||5th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Spring Fist}}||March 17th, 2018||—||1st||{{Sm|Kameme}} | |||
|- | |- | ||
|{{Trn|Umebura 31}}||March 21st, 2018||33rd||—||— | |{{Trn|Umebura 31}}||March 21st, 2018||33rd||—||— |