8,334
edits
m (→{{forwiiu}}) |
m (→{{forwiiu}}) |
||
Line 105: | Line 105: | ||
|- | |- | ||
|[https://smash.gg/tournament/south-mississippi-smash-krewe-revival-at-the-kraken-ft-500/events/smash-4-singles/brackets/208087 South Mississippi Smash : Krewe Revival at The Kraken]||March 3rd, 2018||1st||4th||{{Sm|Fat_Aime}} | |[https://smash.gg/tournament/south-mississippi-smash-krewe-revival-at-the-kraken-ft-500/events/smash-4-singles/brackets/208087 South Mississippi Smash : Krewe Revival at The Kraken]||March 3rd, 2018||1st||4th||{{Sm|Fat_Aime}} | ||
|- | |||
|{{Trn|EGLX 2018}}||March 9th-11th, 2018||7th||1st||Mistake | |||
|} | |} | ||
edits