8,334
edits
Line 98: | Line 98: | ||
|- | |- | ||
|[https://smash.gg/tournament/phoenix-blue-smash-championship/events/melee-singles/brackets/200517 Phoenix Blue]||February 22nd-24th, 2018||1st||1st||Overtriforce | |[https://smash.gg/tournament/phoenix-blue-smash-championship/events/melee-singles/brackets/200517 Phoenix Blue]||February 22nd-24th, 2018||1st||1st||Overtriforce | ||
|- | |||
|[https://smash.gg/tournament/redfox-2018-winter-1/events/melee-singles/brackets/187156 Redfox 2018 - Winter]||March 3rd-4th, 2018||1st||—||— | |||
|} | |} | ||
edits