8,334
edits
Line 59: | Line 59: | ||
|- | |- | ||
|[[GENESIS 5]]||January 19th-21st, 2018||97th||49th||{{Sm|Kalvar}} | |[[GENESIS 5]]||January 19th-21st, 2018||97th||49th||{{Sm|Kalvar}} | ||
|- | |||
|[https://smash.gg/tournament/shogunate/events/melee-singles/brackets/214564 Shogunate]||February 24th, 2018||5th||2nd||{{Sm|Quang}} | |||
|} | |} | ||
edits