5,865
edits
Line 111: | Line 111: | ||
|[https://smash.gg/tournament/omega/events/melee-singles/brackets/132593 OMEGA]||June 24th-25th, 2017||9th||5th||Hax | |[https://smash.gg/tournament/omega/events/melee-singles/brackets/132593 OMEGA]||June 24th-25th, 2017||9th||5th||Hax | ||
|- | |- | ||
|[https://smash.gg/tournament/rise-melee-regional/events/melee-singles/brackets | |[https://smashboards.com/rankings/apollo-viii-melee-singles.17782/event?id=2 Apollo VIII]||August 19th, 2017||9th||—||— | ||
|- | |||
|[https://smash.gg/tournament/rise-melee-regional/events/melee-singles/brackets/179587 RISE Melee Regional]||November 25th, 2017||9th||5th||{{Sm|TheSWOOPER}} | |||
|} | |} | ||
edits