2,995
edits
m (→Super Smash Bros. singles: wrong nation) |
|||
Line 26: | Line 26: | ||
|2nd||{{Sm|Kort|Brazil}}||{{Head|Pikachu|g=SSB|s=16px}}{{Head|Link|g=SSB|s=16px}}{{Head|Yoshi|g=SSB|s=16px}}|| | |2nd||{{Sm|Kort|Brazil}}||{{Head|Pikachu|g=SSB|s=16px}}{{Head|Link|g=SSB|s=16px}}{{Head|Yoshi|g=SSB|s=16px}}|| | ||
|- | |- | ||
|3rd||{{Sm|Janitor|USA|p=SoCal}}||{{Head|Yoshi|g=SSB|s=16px}}{{Head| | |3rd||{{Sm|Janitor|USA|p=SoCal}}||{{Head|Yoshi|g=SSB|s=16px}}{{Head|Pikachu|g=SSB|s=16px}}{{Head|Luigi|g=SSB|s=16px}}|| | ||
|- | |- | ||
|4th||{{Sm|Lorenzo|Brazil}}||{{Head| | |4th||{{Sm|Lorenzo|Brazil}}||{{Head|Donkey Kong|g=SSB|s=16px}}|| | ||
|- | |- | ||
|5th||{{Sm|Pugs|USA}}||{{Head|Pikachu|g=SSB|s=16px}}|| | |5th||{{Sm|Pugs|USA}}||{{Head|Pikachu|g=SSB|s=16px}}{{Head|Fox|g=SSB|s=16px}}|| | ||
|- | |- | ||
|5th||{{Sm|tyhiggz|USA}}||{{Head|Yoshi|g=SSB|s=16px}}|| | |5th||{{Sm|tyhiggz|USA}}||{{Head|Yoshi|g=SSB|s=16px}}|| | ||
|- | |- | ||
|7th||{{Sm|Dogs_Johnson|USA}}||{{Head|Captain Falcon|g=SSB|s=16px}}{{Head|Jigglypuff|g=SSB|s=16px}}|| | |7th||{{Sm|Dogs_Johnson|USA}}||{{Head|Captain Falcon|g=SSB|s=16px}}{{Head|Pikachu|g=SSB|s=16px}}{{Head|Jigglypuff|g=SSB|s=16px}}|| | ||
|- | |- | ||
|7th||{{Sm|EG|USA}}||{{Head|Captain Falcon|g=SSB|s=16px}}|| | |7th||{{Sm|EG|USA}}||{{Head|Captain Falcon|g=SSB|s=16px}}|| | ||
|- | |- | ||
|9th||{{Sm|jsmirk|USA}}||{{Head| | |9th||{{Sm|jsmirk|USA}}||{{Head|Fox|g=SSB|s=16px}}|| | ||
|- | |- | ||
|9th||{{Sm|Fck Vwls|Canada}}||{{Head|Captain Falcon|g=SSB|s=16px}}|| | |9th||{{Sm|Fck Vwls|Canada}}||{{Head|Captain Falcon|g=SSB|s=16px}}|| | ||
Line 45: | Line 45: | ||
|- | |- | ||
|9th||{{Sm|Andykins|USA}}||{{Head|Fox|g=SSB|s=16px}}|| | |9th||{{Sm|Andykins|USA}}||{{Head|Fox|g=SSB|s=16px}}|| | ||
|- | |||
|13th||{{Sm|ScoBack|USA}}||{{Head|Captain Falcon|g=SSB|s=16px}}{{Head|Ness|g=SSB|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|13th||{{Sm|Box765|USA}}||{{Head|Mario|g=SSB|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|13th||{{Sm|WoK|USA}}||{{Head|Kirby|g=SSB|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|13th||{{Sm|B33F|USA}}||{{Head|Pikachu|g=SSB|s=16px}}|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
edits