33,151
edits
Tag: Mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 36: | Line 36: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|KOWLOON 10|g=SSBU}}||March 30th, 2024||9th / 312||—||— | |{{Trn|KOWLOON 10|g=SSBU}}||March 30th, 2024||9th / 312||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|AKATSUKI ~Kyo~|g=SSBU}}||April 27th, 2024||1st / 68||—||— | |||
|} | |} | ||
edits