33,349
edits
Tag: Mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 86: | Line 86: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|DELTA 7.5|g=SSBU}}||April 21st, 2024||49th / 159||—||— | |{{Trn|DELTA 7.5|g=SSBU}}||April 21st, 2024||49th / 159||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|DELTA 8|g=SSBU}}||May 3rd, 2024||193rd / 516||—||— | |||
|} | |} | ||
edits