33,351
edits
Tag: Mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 52: | Line 52: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|TENSUMA 8|g=SSBU}}||April 13th, 2024||25th / 103||—||— | |{{Trn|TENSUMA 8|g=SSBU}}||April 13th, 2024||25th / 103||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|DELTA 8|g=SSBU}}||May 3rd, 2024||193rd / 516||—||— | |||
|} | |} | ||
edits