33,446
edits
Tag: Mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 70: | Line 70: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Kurobra 40|g=SSBU}}||March 2nd, 2024||49th / 158||—||— | |{{Trn|Kurobra 40|g=SSBU}}||March 2nd, 2024||49th / 158||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|DELTA 8|g=SSBU}}||May 3rd, 2024||129th / 516||—||— | |||
|} | |} | ||
edits