1,121
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 358: | Line 358: | ||
|- | |- | ||
|{{flag|Japan}} '''{{Trn|Kagaribi 12}}'''||May 5th-6th||2,030||{{Sm|Miya|p=Honshu|Japan}}||{{Head|Mr. Game & Watch|g=SSBU|s=16px}} | |{{flag|Japan}} '''{{Trn|Kagaribi 12}}'''||May 5th-6th||2,030||{{Sm|Miya|p=Honshu|Japan}}||{{Head|Mr. Game & Watch|g=SSBU|s=16px}} | ||
|- | |||
|{{flag|Japan}} {{Trn|Sumabato SP 47}}||May 19th||311||{{Sm|Raru|Japan}}||{{Head|Luigi|g=SSBU|s=16px}} | |||
|} | |} | ||
Line 425: | Line 427: | ||
|- | |- | ||
|{{Sm|Quidd|USA}}||{{head|Pokémon Trainer|g=SSBU|s=16px}}||0 ||1 ||1 | |{{Sm|Quidd|USA}}||{{head|Pokémon Trainer|g=SSBU|s=16px}}||0 ||1 ||1 | ||
|- | |||
|{{Sm|Raru|Japan}}||{{Head|Luigi|g=SSBU|s=16px}} ||0 ||1 ||1 | |||
|- | |- | ||
|{{Sm|Yoshidora|Japan}}||{{Head|Yoshi|g=SSBU|s=16px}}||0 ||1 ||1 | |{{Sm|Yoshidora|Japan}}||{{Head|Yoshi|g=SSBU|s=16px}}||0 ||1 ||1 |
edits