33,443
edits
Tag: Mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 88: | Line 88: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Gifu smash 16|g=SSBU}}||March 30th, 2024||9th / 61||—||— | |{{Trn|Gifu smash 16|g=SSBU}}||March 30th, 2024||9th / 61||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|DELTA 8|g=SSBU}}||May 3rd, 2024||193rd / 516||—||— | |||
|} | |} | ||
edits