33,446
edits
Tag: Mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 185: | Line 185: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|LEADD+2|g=SSBU}}||March 10th, 2024||33rd / 192||—||— | |{{Trn|LEADD+2|g=SSBU}}||March 10th, 2024||33rd / 192||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|DELTA 8|g=SSBU}}||May 3rd, 2024||129th / 516||—||— | |||
|} | |} | ||
edits