33,351
edits
m (Text replacement - " *\| *skill[^\n\|=]*=[^\n]+\n" to "") |
Tag: Mobile edit |
||
Line 205: | Line 205: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|KOWLOON 9 with Sumabato|g=SSBU}}||January 13th-14th, 2024||2nd / 895||—||— | |{{Trn|KOWLOON 9 with Sumabato|g=SSBU}}||January 13th-14th, 2024||2nd / 895||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Kamisuma 22|g=SSBU}}||February 18th, 2024||3rd / 72||—||— | |||
|} | |} | ||
edits