33,764
edits
Tag: Mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 411: | Line 411: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|WAVE Champions FINAL 2023}}||December 9th, 2023||1st / 8||—||— | |{{Trn|WAVE Champions FINAL 2023}}||December 9th, 2023||1st / 8||—||— | ||
|- | |||
|[[Tournament:DELTA 7 FAT|DELTA 7 [FAT] ]]||December 23rd, 2023||3rd / 235||—||— | |||
|} | |} | ||
edits