33,632
edits
Tag: Mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 98: | Line 98: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Grand Slum 16}}||December 9th, 2023||65th / 256||—||— | |{{Trn|Grand Slum 16}}||December 9th, 2023||65th / 256||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|JOHSUMA 18}}||December 16th, 2023||7th / 60||—||— | |||
|} | |} | ||
edits