71,479
edits
Line 398: | Line 398: | ||
|- | |- | ||
|'''''{{Trn|Tera}}'''''||September 1st-3rd, 2023||13th / 1,348||1st / 176||Glutonny | |'''''{{Trn|Tera}}'''''||September 1st-3rd, 2023||13th / 1,348||1st / 176||Glutonny | ||
|- | |||
|{{Trn|GamingHotel 2023}}||September 9th-10th, 2023||1st / 140||1st / 37||{{Sm|Sisqui}} | |||
|} | |} | ||