33,764
edits
Tag: Mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 309: | Line 309: | ||
|- | |- | ||
|'''{{Trn|Seibugeki 14}}'''||July 1st, 2023||65th / 272||—||— | |'''{{Trn|Seibugeki 14}}'''||July 1st, 2023||65th / 272||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|BeeSmash TOURNA/MATE @ UENO}}||July 3rd, 2023||25th / 62||—||— | |||
|- | |- | ||
|{{Trn|WAVE Champions 3}}||July 8th, 2023||33rd / 88||—||— | |{{Trn|WAVE Champions 3}}||July 8th, 2023||33rd / 88||—||— |
edits