71,824
edits
Line 100: | Line 100: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Who's Your Pappy 16}}||September 8th, 2019||7th||4th||Klaatu | |{{Trn|Who's Your Pappy 16}}||September 8th, 2019||7th||4th||Klaatu | ||
|- | |||
|{{Trn|Super Smashed Fest}}||September 28th, 2019||5th||1st||Prodigy | |||
|} | |} | ||