71,824
edits
m (→{{forwiiu}}) |
m (→{{forwiiu}}) |
||
Line 105: | Line 105: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Calyptus Cup Essen: Frame}}||May 27th, 2017||1st||—||— | |{{Trn|Calyptus Cup Essen: Frame}}||May 27th, 2017||1st||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Calyptus Cup Essen: Combo}}||September 9th, 2017||13th||4th||Eddy | |||
|- | |||
|{{Trn|Calyptus Cup Essen Invitational}}||September 9th, 2017||1st||—||— | |||
|- | |- | ||
|[[Syndicate 2017]]||September 23rd-24th, 2017||13th||—||— | |[[Syndicate 2017]]||September 23rd-24th, 2017||13th||—||— |