13,185
edits
m (→Melee) |
m (→Melee) |
||
Line 55: | Line 55: | ||
|- | |- | ||
|[[Arenan I]]||October 17th-19th, 2014||3rd||2nd||{{Sm|Zoler}} | |[[Arenan I]]||October 17th-19th, 2014||3rd||2nd||{{Sm|Zoler}} | ||
|- | |||
|[[DrommeLAN 4.0]]||November 7th-9th, 2014||9th||3rd||Zoler | |||
|} | |} | ||