33,585
edits
mNo edit summary Tags: Mobile edit Advanced mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 238: | Line 238: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Mjolner 1}}||November 21st, 2021||9th||—||— | |{{Trn|Mjolner 1}}||November 21st, 2021||9th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Ignite 1}}||March 27th, 2021||—||17th||{{Sm|Nietono}} | |||
|} | |} | ||
edits