9,009
edits
m (Text replacement - "\[\[Category:( )+" to "[[Category:") |
No edit summary |
||
Line 47: | Line 47: | ||
|- | |- | ||
| [[CEO 2019]] || June 28th-30th, 2019 || 1,493 || {{GameIcon|SSBM}}{{GameIcon|SSBU}} | | [[CEO 2019]] || June 28th-30th, 2019 || 1,493 || {{GameIcon|SSBM}}{{GameIcon|SSBU}} | ||
|- | |||
| [[CEO 2021]] || December 3rd-5th, 2021 || TBD || {{GameIcon|SSBU}} | |||
|} | |} | ||
Line 111: | Line 113: | ||
|- | |- | ||
|2019||[[CEO 2019]]||Leonardo Lopez Perez||{{Sm|MkLeo|Mexico}}||{{Head|Joker|g=SSBU|s=16px}}||{{Sm|Marss|USA}}||{{Head|Zero Suit Samus|g=SSBU|s=16px}} | |2019||[[CEO 2019]]||Leonardo Lopez Perez||{{Sm|MkLeo|Mexico}}||{{Head|Joker|g=SSBU|s=16px}}||{{Sm|Marss|USA}}||{{Head|Zero Suit Samus|g=SSBU|s=16px}} | ||
|- | |||
|2021||[[CEO 2021]]||TBD|||||||| | |||
|} | |} | ||
edits