33,581
edits
Tag: Mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
(11 intermediate revisions by 4 users not shown) | |||
Line 5: | Line 5: | ||
| image = | | image = | ||
| mainssbu = Chrom | | mainssbu = Chrom | ||
| sponsor = PhT | | sponsor = PhT | ||
| realname = Jesus Tadeo | | realname = Jesus Tadeo | ||
Line 19: | Line 18: | ||
!Tournament!!Date!!1v1 placement!!2v2 placement!!Partner | !Tournament!!Date!!1v1 placement!!2v2 placement!!Partner | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|BIT MASTER MTY VOL.1}}||February 2nd, 2019||9th||—||— | |{{Trn|BIT MASTER MTY VOL.1|g=SSBU}}||February 2nd, 2019||9th||—||— | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|BIT MASTER MTY 2nd STRIKE}}||March 2nd, 2019||9th||5th (DQ)||{{Sm|Erick25}} | |{{Trn|BIT MASTER MTY 2nd STRIKE|g=SSBU}}||March 2nd, 2019||9th||5th (DQ)||{{Sm|Erick25}} | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|BIT MASTER MTY 3rd IMPACT}}||April 28th, 2019||5th||—||— | |{{Trn|BIT MASTER MTY 3rd IMPACT|g=SSBU}}||April 28th, 2019||5th||—||— | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|BIT MASTER MTY Round 4}}||May 18th, 2019||17th||—||— | |{{Trn|BIT MASTER MTY Round 4|g=SSBU}}||May 18th, 2019||17th||—||— | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|WeTecThose 9}}||June 15th-16th, 2019||33rd||33rd||Erick25 | |{{Trn|WeTecThose 9|g=SSBU}}||June 15th-16th, 2019||33rd||33rd||Erick25 | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|BIT MASTER MTY 5}}||June 28th-29th, 2019||73rd||—||— | |{{Trn|BIT MASTER MTY 5|g=SSBU}}||June 28th-29th, 2019||73rd||—||— | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|BIT MASTER MTY 6}}||August 17th, 2019||17th||—||— | |{{Trn|BIT MASTER MTY 6|g=SSBU}}||August 17th, 2019||17th||—||— | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|BIT MASTER MTY 7}}||October 4th-5th, 2019||17th||—||— | |{{Trn|BIT MASTER MTY 7|g=SSBU}}||October 4th-5th, 2019||17th||—||— | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|BIT MASTER MTY 8}}||November 29th-30th, 2019||33rd||—||— | |{{Trn|BIT MASTER MTY 8|g=SSBU}}||November 29th-30th, 2019||33rd||—||— | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|BIT MASTER MTY 9}}||January 31st-February 1st, 2020||13th||—||— | |{{Trn|BIT MASTER MTY 9|g=SSBU}}||January 31st-February 1st, 2020||13th||—||— | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Guerras Regias!}}||February 15th, 2020||7th||—||— | |{{Trn|Guerras Regias!|g=SSBU}}||February 15th, 2020||7th||—||— | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|SKL: Open Primavera 2020}}||March 7th, 2020||13th||—||— | |{{Trn|SKL: Open Primavera 2020|g=SSBU}}||March 7th, 2020||13th||—||— | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|SKL OPEN OTOÑO 2021}}||October 30th, 2021||7th||—||— | |{{Trn|SKL OPEN OTOÑO 2021|g=SSBU}}||October 30th, 2021||7th||—||— | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Cyclone Gust}}||May 14th, 2022||17th||—||— | |{{Trn|Cyclone Gust|g=SSBU}}||May 14th, 2022||17th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Tidal Wave|g=SSBU}}||July 16th, 2022||9th||—||— | |||
|- | |||
|{{Trn|Bit Master Mty 19|g=SSBU}}||October 21st, 2023||25th / 118||—||— | |||
|} | |} | ||
[[Category: | [[Category:Nuevo León smashers]] | ||
[[Category:Chrom | [[Category:Chrom players (SSBU)]] |
edits