57,329
edits
m (Text replacement - " *\| *skill[^\n\|=]*=[^\n]+\n" to "") |
|||
(2 intermediate revisions by 2 users not shown) | |||
Line 8: | Line 8: | ||
| 2ndretiredssbu = Wolf | | 2ndretiredssbu = Wolf | ||
| moreretiredssbu = {{SSBU|Chrom}} | | moreretiredssbu = {{SSBU|Chrom}} | ||
| sponsor = {{Team|Team SpotDodge}} | | sponsor = {{Team|Team SpotDodge}} | ||
| realname = Vera Santos | | realname = Vera Santos | ||
Line 25: | Line 24: | ||
!Tournament!!Date!!1v1 placement!!2v2 placement!!Partner | !Tournament!!Date!!1v1 placement!!2v2 placement!!Partner | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|SWT: South America Ultimate Online Qualifier}}{{OnlineIcon}}||April 3rd-4th, 2021||33rd||—||— | |{{Trn|SWT: South America Ultimate Online Qualifier|g=SSBU}}{{OnlineIcon}}||April 3rd-4th, 2021||33rd||—||— | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|A 4ª ROTA DO BOI}}{{OnlineIcon}}||September 19th, 2021||25th||—||— | |{{Trn|A 4ª ROTA DO BOI|g=SSBU}}{{OnlineIcon}}||September 19th, 2021||25th||—||— | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Circuito Paulista de i-Smash Fev}}||February 26th, 2022||1st||—||— | |{{Trn|Circuito Paulista de i-Smash Fev|g=SSBU}}||February 26th, 2022||1st||—||— | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Ultra Hard}}||April 1st-3rd, 2022||7th||—||— | |{{Trn|Ultra Hard|g=SSBU}}||April 1st-3rd, 2022||7th||—||— | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Circuito Paulista de i-Smash Abr}}||April 30th, 2022||1st||—||— | |{{Trn|Circuito Paulista de i-Smash Abr|g=SSBU}}||April 30th, 2022||1st||—||— | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Circuito Paulista de i-Smash Maio}}||May 28th, 2022||2nd||—||— | |{{Trn|Circuito Paulista de i-Smash Maio|g=SSBU}}||May 28th, 2022||2nd||—||— | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Circuito Paulista de i-Smash Junho}}||June 25th, 2022||3rd||—||— | |{{Trn|Circuito Paulista de i-Smash Junho|g=SSBU}}||June 25th, 2022||3rd||—||— | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|The Smash Boss}}||August 21st, 2022||1st||—||— | |{{Trn|The Smash Boss|g=SSBU}}||August 21st, 2022||1st||—||— | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|TRETA 2022}}||September 10th-11th, 2022||2nd||4th||{{Sm|SKPeter}} | |{{Trn|TRETA 2022|g=SSBU}}||September 10th-11th, 2022||2nd||4th||{{Sm|SKPeter}} | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|REI DA VILA}}||March 5th, 2023||1st||—||— | |{{Trn|REI DA VILA|g=SSBU}}||March 5th, 2023||1st||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Battle Coliseum 2023|g=SSBU}}||November 24th-26th, 2023||1st / 87||—||— | |||
|} | |} | ||