4,465
edits
(Added Border League Round 5 Melee 4.0) |
(Added Border League Round 5 Melee 5.0) |
||
Line 147: | Line 147: | ||
|- | |- | ||
|[https://smash.gg/tournament/border-league-round-5-melee-4-0/events/singles/brackets/748644/1201087 Border League Round 5 Melee 4.0]||February 29th, 2020||2nd||—||— | |[https://smash.gg/tournament/border-league-round-5-melee-4-0/events/singles/brackets/748644/1201087 Border League Round 5 Melee 4.0]||February 29th, 2020||2nd||—||— | ||
|- | |||
|[https://smash.gg/tournament/border-league-round-5-melee-5-0/events/singles/brackets/769516/1238990 Border League Round 5 Melee 5.0]||March 14th, 2020||3rd||—||— | |||
|} | |} | ||
edits