1,294
edits
Line 372: | Line 372: | ||
|- | |- | ||
|[[Paper Mario]]||''{{SSB4MusicLink|Super Mario Bros.|Paper Mario Medley}}''||''{{SSB4MusicLink|Super Mario Bros.|Try, Try Again}}'' | |[[Paper Mario]]||''{{SSB4MusicLink|Super Mario Bros.|Paper Mario Medley}}''||''{{SSB4MusicLink|Super Mario Bros.|Try, Try Again}}'' | ||
|- | |||
|[[Mushroomy Kingdom]]|| ''{{SSB4MusicLink|Super Mario Bros.|Ground Theme (Super Mario Bros.) (Remix)|Ground Theme (Super Mario Bros.)}}'' || ''{{SSB4MusicLink|Super Mario Bros.|Underground Theme (Super Mario Bros.)}}'' | |||
|- | |- | ||
|[[Jungle Japes]]||''{{SSB4MusicLink|Donkey Kong|Kongo Jungle}}''||''{{SSB4MusicLink|Donkey Kong|Gear Getaway}}'' | |[[Jungle Japes]]||''{{SSB4MusicLink|Donkey Kong|Kongo Jungle}}''||''{{SSB4MusicLink|Donkey Kong|Gear Getaway}}'' |
edits