5,620
edits
Line 292: | Line 292: | ||
|- | |- | ||
|33rd||{{Sm|vortex|USA}}||{{Head|Sheik|g=SSBM|s=16px}}|| | |33rd||{{Sm|vortex|USA}}||{{Head|Sheik|g=SSBM|s=16px}}|| | ||
|- | |||
|33rd||{{Sm|Kels|USA}}||{{Head|Sheik|g=SSBM|s=16px}}{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |- | ||
|33rd||{{Sm|Azel|USA}}||{{Head|Falco|g=SSBM|s=16px}}|| | |33rd||{{Sm|Azel|USA}}||{{Head|Falco|g=SSBM|s=16px}}|| | ||
Line 298: | Line 300: | ||
|- | |- | ||
|33rd||{{Sm|AbsentPage|USA}}*||{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}|| | |33rd||{{Sm|AbsentPage|USA}}*||{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}|| | ||
|- | |- | ||
|33rd|||||| | |33rd|||||| |
edits