396
edits
mNo edit summary |
Ultrashroomz (talk | contribs) |
||
Line 349: | Line 349: | ||
|- | |- | ||
|[[Curtain Call 2: Encore]]||September 1st, 2018||1st||1st||{{Sm|Dark Wizzy}} | |[[Curtain Call 2: Encore]]||September 1st, 2018||1st||1st||{{Sm|Dark Wizzy}} | ||
|- | |||
|[[The Big House 8]]||October 5th-7th, 2018||7th||4th||Dark Wizzy | |||
|} | |} | ||
edits