6,286
edits
No edit summary Tag: Mobile edit |
|||
Line 358: | Line 358: | ||
|'''12-13'''||{{SSBU|Pichu}}||1.302 | |'''12-13'''||{{SSBU|Pichu}}||1.302 | ||
|- | |- | ||
|'''14'''||{{SSBU| | |'''14'''||{{SSBU|Toon Link}}||1.288 | ||
|- | |- | ||
|'''15 | |'''15'''||{{SSBU|Squirtle}}||1.281 | ||
|-<!-- | |-<!-- | ||
|N/A||"Brave"||1.28--> | |N/A||"Brave"||1.28--> | ||
|- | |- | ||
|''' | |'''16'''||{{SSBU|Palutena}}||1.271 | ||
|- | |||
|'''17-19'''||{{SSBU|Mewtwo}}||1.26 | |||
|- | |- | ||
|''' | |'''17-19'''||{{SSBU|Young Link}}||1.26 | ||
|- | |- | ||
|''' | |'''17-19'''||{{SSBU|Mii Brawler}}||1.26 | ||
|- | |- | ||
|''' | |'''20-21'''||{{SSBU|Pit}}||1.259 | ||
|- | |- | ||
|'''21 | |'''20-21'''||{{SSBU|Dark Pit}}||1.259 | ||
|- | |- | ||
|''' | |'''22'''||{{SSBU|Link}}||1.247 | ||
|- | |- | ||
|'''23'''||{{SSBU| | |'''23'''||{{SSBU|Meta Knight}}||1.239 | ||
|- | |- | ||
|'''24'''||{{SSBU| | |'''24'''||{{SSBU|Wii Fit Trainer}}||1.224 | ||
|- | |- | ||
|'''25'''||{{SSBU| | |'''25'''||{{SSBU|Duck Hunt}}||1.213 | ||
|- | |- | ||
|'''26'''||{{SSBU| | |'''26-30'''||{{SSBU|Wolf}}||1.208 | ||
|- | |- | ||
|''' | |'''26-30'''||{{SSBU|Corrin}}||1.208 | ||
|- | |- | ||
|''' | |'''26-30'''||{{SSBU|Roy}}||1.208 | ||
|- | |- | ||
|''' | |'''26-30'''||{{SSBU|Chrom}}||1.208 | ||
|- | |- | ||
|''' | |'''26-30'''||{{SSBU|Yoshi}}||1.208 | ||
|- | |- | ||
|''' | |'''31'''||{{SSBU|Charizard}}||1.187 | ||
|- | |- | ||
|'''32'''||{{SSBU| | |'''32'''||{{SSBU|Mr. Game & Watch}}||1.18 | ||
|- | |- | ||
|'''33'''||{{SSBU| | |'''33'''||{{SSBU|R.O.B.}}||1.178 | ||
|- | |- | ||
|'''34'''||{{SSBU| | |'''34-36'''||{{SSBU|Cloud}}||1.155 | ||
|- | |- | ||
|''' | |'''34-36'''||{{SSBU|Mario}}||1.155 | ||
|- | |- | ||
|''' | |'''34-36'''||{{SSBU|Shulk}}||1.155 | ||
|- | |- | ||
|''' | |'''37'''||{{SSBU|Isabelle}}||1.14 | ||
|- | |- | ||
|'''38'''||{{SSBU| | |'''38'''||{{SSBU|Rosalina}}||1.138 | ||
|- | |- | ||
|'''39'''||{{SSBU| | |'''39-40'''||{{SSBU|Inkling}}||1.134 | ||
|- | |- | ||
|'''40 | |'''39-40'''||{{SSBU|Luigi}}||1.134 | ||
|- | |- | ||
|''' | |'''41'''||{{SSBU|Mega Man}}||1.132 | ||
|- | |- | ||
|'''42'''||{{SSBU| | |'''42'''||{{SSBU|Joker}}||1.12 | ||
|- | |- | ||
|'''43-44'''||{{SSBU|Samus}}||1.115 | |'''43-44'''||{{SSBU|Samus}}||1.115 |